Kariera

Rozwój i kariera

W Grupie PWN rozwój pracowników rozumiemy jako podnoszenie umiejętności i możliwości zawodowych, a nie tylko jako formalną zmianę stanowiska. Rozwój stanowi jeden z kluczowych warunków sukcesu naszej organizacji i satysfakcji pracowników. Oparty jest na systemie kluczowych kompetencji wymaganych na stanowisku pracy i rozwijanych poprzez kształtowanie wiedzy, umiejętności i postaw.

Wdrożenie nowego pracownika

Pierwszy dzień w pracy to bardzo ważne wydarzenie – zarówno dla osoby, która dołącza do zespołu, jak i również z perspektywy rozwijającej się organizacji. Staramy się już od pierwszego kontaktu budować relację opartą na zaufaniu i obustronnym szacunku.

 

Program wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie zakłada, że każda dołączająca do zespołu osoba, otrzymuje wszelkie narzędzia oraz informacje niezbędne do tego, by od pierwszego dnia poczuć się pewnie i w możliwie najkrótszym czasie rozpocząć efektywne działania. Dzięki naszej opiece ma ona możliwość szybciej odnaleźć się w nowym miejscu oraz nawiązać trwałe relacje ze współpracownikami. Każdy nowy pracownik naszej firmy przechodzi wewnętrzne szkolenie informacyjne oraz szereg szkoleń praktycznych w poszczególnych działach firmy.

Szkolenia

„Powiedz mi – a zapomnę. Pokaż mi - a zapamiętam. Pozwól mi wziąć udział – a zrozumiem” [Konfucjusz]

W Grupie PWN nie tylko tworzymy wiedzę, lecz także dzielimy się nią ze swymi współpracownikami. Reprezentanci rozmaitych działów szkolą swoich kolegów zarówno w obszarze dziedzin specjalistycznych, jak i na polu menedżerskim. Korzystamy także z oferty zewnętrznych firm szkoleniowych, zapewniających naszym pracownikom dostęp do odpowiednich szkoleń, kursów, seminariów oraz konferencji.

Nasi Pracownicy

Kogo szukamy

Od kandydatów oczekujemy entuzjazmu i zaangażowania. Pracując w Grupie PWN, będziesz odpowiedzialny za realizowane zadania, a we współpracy z zespołem za wynik Twojego działu.

 

Jeżeli jesteś:

 • zmotywowany do pracy - jesteś przekonany, że zakres zadań związanych ze stanowiskiem pracy będzie dawał Ci satysfakcję i motywację,
 • przedsiębiorczy, pełen pomysłów i inicjatywy - szukasz innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, wychodząc poza utarte schematy i będąc otwartym na zmiany z nimi związane,
 • zorientowany na dążenie do rezultatów - dążysz do realizacji celów oraz zadań pomimo pojawiających się trudności,
 • otwarty na współpracę w zespole, pomagasz innym i dzielisz się z nimi wiedzą,

dołącz do naszego zespołu, gdyż czekamy właśnie na Ciebie.

 

Oferujemy Ci możliwość zatrudnienia w następujących działach:

 

Redakcje

Marketing i PR

Sprzedaż

E-commerce

Produkcja

Logistyka

Finanse

IT

HR

 

Profesjonaliści

Masz poczucie, że już wiele osiągnąłeś, a masz jeszcze większe ambicje? Wiesz, że możesz zrobić więcej i bardzo chciałbyś to udowodnić. Bez względu na to, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, czy doświadczonym menedżerem, aby w pełni wykorzystać swój talent, potrzebujesz sprzyjających warunków i możliwości, które znajdziesz w Grupie PWN.

Studenci i absolwenci

Okres studiów to dobry czas, aby w praktyce zastosować zdobywaną wiedzę i z sukcesem rozpocząć życie zawodowe. W Grupie PWN prowadzimy program dla praktyk oraz staży, realizowany przez różne działy firmy.

 

Program praktyk i staży

Praktyki

Zapraszamy Cię na bezpłatne miesięczne praktyki trwające cyklicznie przez cały rok kalendarzowy. Jest to najlepsza szansa na zaprezentowanie siebie i potencjalne zatrudnienie. Studentom oferujemy możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów i ekspertów z Grupy PWN oraz „zasmakowanie” codziennych obowiązków pracy dużej firmie.

 

Uczestnicy programu biorą udział w rzeczywistych zadaniach i projektach, wspierając pozostałych członków zespołów. Każdy Praktykant ma swojego opiekuna-mentora , który jest odpowiedzialny za efektywność wdrożenia Praktykanta oraz wspiera go w codziennych obowiązkach.

Staż

Po odbytych praktykach, wybranym osobom oferujemy płatny program staży, który trwa od 2 do 12 miesięcy. Zapewniamy wynagrodzenie oraz przygotowanie do pracy w wybranym dziale, a w przypadku wolnego etatu istnieje możliwość kontynuacji zatrudnienia. Oferta adresowana jest do studentów I-V roku studiów oraz absolwentów różnych kierunków studiów.

 

Osoby zainteresowane powyższym programem prosimy o przesłanie życiorysu z dopiskiem w tytule praktyki/staż oraz nazwą odpowiedniego działu na adres: rekrutacja@pwn.com.pl.

Etapy rekrutacji

Proces rekrutacji ma charakter kilkuetapowy, co umożliwia skrupulatne zapoznanie kandydata z oczekiwaniami firmy dotyczącymi rozpatrywanego stanowiska, zapewniając jednocześnie naszej firmie możliwość zatrudnienia najlepszych pracowników. W każdym z przypadków stosujemy identyczne standardy rekrutacyjne, określające precyzyjnie odpowiednie etapy oraz metody, jak również dobór stosownych narzędzi.

Oferty pracy

Chcesz do nas dołączyć? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu


Wydawnictwo Naukowe PWN jedno z najstarszych i najbardziej znanych polskich wydawnictw działa na rynku nieprzerwanie od 1951 roku. Przez lata wypracowało sobie niezaprzeczalną pozycję lidera w segmencie literatury naukowej. Konsekwentnie realizuje misję nowoczesnego, rzetelnego źródła informacji. Celem wydawnictwa jest dostarczanie wiarygodnej wiedzy i nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.
Obecnie poszukuje najlepszego Kandydata/tki na stanowisko:
:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Poszukujemy kandydata, który pasjonuje się marketingiem, , działa proaktywnie i potrafi zarządzać kilkoma projektami w tym samym czasie, a przy tym skutecznie prowadzi je do zakończenia.


Obszary odpowiedzialności:

• przygotowanie, realizacja i kontrola działań marketingowych książek i usług edukacyjnych;
• planowanie kampanii promocyjno-reklamowych;
• współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizacji strategii rozwoju sprzedaży;
• analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji;
• zarządzanie stronami internetowymi – aktualizacje, promocja;
• tworzenie materiałów promocyjnych i skutecznych komunikatów marketingowych- ścisła współpraca z grafikami, tworzenie briefów, kreowanie świeżych pomysłów
• współpraca z agencjami reklamowymi i podwykonawcami materiałów reklamowych


Oczekujemy:

• doświadczenia zawodowego lub odbytych praktyk/stażu najchętniej w obszarze marketingu
• otwartości na zmieniające się warunki i otoczenie;
• doskonałych zdolności komunikacyjnych, umiejętności nawiązywania nowych kontaktów;
• skutecznego pozyskiwania wiedzy (autorytety, eksperci);
• znajomości zasad działania mediów społecznościowych i on-line;
• kreatywności i gotowości do samodzielnego rozwiązywania problemów;
• dobrej znajomości programów pakietu MS Office;

Oferujemy:

• umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
• ciekawą pracę z możliwością realizowania interesujących projektów;
• możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego;
• niezbędne narzędzia pracy

Jeśli podchodzisz z entuzjazmem do planowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań marketingowych oraz stawiasz odważne cele i bierzesz odpowiedzialność za ich realizację, prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacja@pwn.pl

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2.
Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S. A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

 

Koordynator Produkcji Aplikuj

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Preferowane stanowisko (możliwość wybrania więcej niż 1 opcji):
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Koordynator Produkcji

Opis oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu e-commerce

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu e-commerce

 

Praktyka/Staż z J. Niemieckim

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Preferowane stanowisko (możliwość wybrania więcej niż 1 opcji):
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Praktyka/Staż z J. Niemieckim

Wydawnictwo Szkolne PWN, jest częścią Grupy Wydawniczej PWN. Działamy na rynku książki edukacyjnej od 1997 roku. Naszym cenionym produktem jest seria podręczników przedszkolnych Trampolina. Specjalizujemy się również w wydawaniu podręczników przeznaczonych do nauki języków obcych. Od 2014 roku wprowadziliśmy na rynek nowatorski produkt skierowanych do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.


Chcesz rozpocząć swoją karierę w Grupie PWN? Chciałbyś/-aś zdobyć nowe, praktyczne doświadczenie, Jeśli tak, to zapraszamy Cię na…

Praktyki/Staż z J. Niemieckim
Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli :
• jesteś studentem 3/4/5-go roku;
• znasz biegle język niemiecki;
• interesujesz się tematyką komunikacji, marketingu;
• posiadasz dobrą orientację w mediach społecznościowych;
• myślisz w sposób innowacyjny i znajdujesz nietuzinkowe rozwiązania;
• jesteś entuzjastyczny;
• chcesz nabyć lub rozwinąć doświadczenia zawodowe;
to koniecznie do nas zaaplikuj!


Zadania:
• wsparcie działań promocyjnych;
• obsługa konkursu, w tym: kontakt z uczestnikami konkursu, kontakt z partnerami, weryfikacja prac konkursowych pod kątem formalnym, współpraca z Jury konkursu, nadzór nad dokumentacją, organizacja finałów;

 

Oferujemy:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie wydawniczej;
• referencje po pozytywnym zakończeniu praktyki;
• dla najlepszych możliwość zatrudnienia;
• dostęp do publikacji PWN na platformie IBUK

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres:
rekrutacja@pwn.com.pl.
Prosimy o wpisanie tytułu maila : staż - DaFFKener.
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Szkolne PWN Sp. z o.o Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

 

Praktyki/Staż - komunikacja wewnętrzna

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Preferowane stanowisko (możliwość wybrania więcej niż 1 opcji):
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Praktyki/Staż - komunikacja wewnętrzna


Wydawnictwo Naukowe PWN - jedno z najbardziej znanych polskich wydawnictw - działa na rynku nieprzerwanie od 1951 roku. Grupa PWN konsekwentnie realizuje misję nowoczesnego, rzetelnego źródła informacji. Naszym celem jest dostarczanie wiarygodnej wiedzy i nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.


Chcesz rozpocząć swoją karierę w Grupie PWN i zdobyć nowe, praktyczne doświadczenie? Jeśli tak, zapraszamy Cię na

praktykę/staż w obszarze komunikacji wewnętrznej
w Dziale Personalnym
Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli :

 • jesteś studentem 3/4/5-go roku studiów językoznawczych lub nauk społecznych;
 • interesujesz się nowymi technologiami i tematyką komunikacji wewnętrznej w firmie;
 • potrafisz swoją pasją i entuzjazmem zarazić innych;
 • jesteś efektywny w działaniu, dobrze organizujesz swoją pracę i umiesz pracować w zespole;
 • jesteś aktywnym uczestnikiem mediów społecznościowych;
 • masz lekkie pióro;
 • myślisz w sposób innowacyjny, a problemy motywują cię do działania;
 • chcesz nabyć lub rozwinąć doświadczenia zawodowe;

koniecznie do nas zaaplikuj!
Twoje zadania:

 • prowadzenie intranetu i organizacja działań off-line;
 • wspieranie działań budujących wizerunek pracodawcy;
 • przygotowywanie komunikatów, prezentacji, wewnętrznych materiałów promocyjnych;
 • organizacja eventów firmowych.

Oferujemy:

 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie;
 • możliwość realizowania własnych ciekawych pomysłów;
 • referencje po pozytywnym zakończeniu praktyki/stażu;
 • możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu;
 • dostęp do publikacji PWN na platformie IBUK.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@pwn.com.pl.
Prosimy o wpisanie tytułu maila: staż - komunikacja.
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

 

Programista PHP

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Preferowane stanowisko (możliwość wybrania więcej niż 1 opcji):
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Programista PHP

Największy i najbardziej renomowany wydawca podręczników akademickich,
lider w zakresie udostępniania książek i treści na platformach elektronicznych
poszukuje najlepszego Kandydata/Kandydatki
zainteresowanego/-ej nowymi możliwościami rozwoju na stanowisku:

Programista PHP
(Warszawa)

Obecnie do pracy poszukujemy osoby do tworzenia i rozwijania niesztampowych aplikacji wspomagających procesy biznesowe zachodzące wewnątrz firmy.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania;
• interesujące projekty w firmie będącej liderem na rynku wydawniczym w obszarze
wykorzystania e-contentu, technologii mobilnych i wyspecjalizowanych platform
sprzedażowych;
• pracę przy innowacyjnych i ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje;
• możliwość realizacji własnych pomysłów.

Twoje przyszłe zadania:

• tworzenie nowych, innowacyjnych funkcji aplikacji internetowych;
• rozbudowa i utrzymanie stabilności działania obecnych aplikacji;
• projektowanie i optymalizacja bazy danych MySQL;
• tworzenie i testowanie prototypów.

Nasze oczekiwania:

• doskonała znajomość języka PHP (również OO) i mechanizmów template'owych SMARTY;
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL);
• podstawowa wiedza z zakresu XHTML, CSS, XML, XSLT;
• znajomość SOAP, REST, WebService server/client;
• znajomość Unix/Linux, bash, makefile;
• aktualna wiedza na temat standardów obowiązujących przy tworzeniu stron internetowych;
• umiejętność posługiwania się językiem angielskim umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

• znajomość JavaScript, w tym node.js oraz technologii AJAX, w tym frameworki/biblioteki (jQuery, Prototype);
• znajomość aktualnych standardów HTML5, CSS3;
• znajomość platform mobilnych iOS lub/i Android.


Jeżeli język PHP traktujesz na równi ze swoim ojczystym – zapraszamy do składania ofert.

Jeśli nie znalazłeś/aś interesującej dla siebie oferty pracy, a uważasz, że Grupa PWN jest firmą, z którą chcesz się związać zawodowo na dłużej, zapraszamy do wysłania do nas swojej aplikacji za pomocą poniższego formularza.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy również do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań. Wypełnienie poniższego formularza zajmie Pani/u ok. 5 minut.


* pola obowiązkowe

Dane personalne
Dane kontaktowe
Plik CV
Preferowane stanowisko (możliwość wybrania więcej niż 1 opcji):
Proszę wybrać 3 kompetencje, które najlepiej charakteryzują Twoją pracę:

UWAGA!
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2”. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.