Kariera

Kim jesteśmy jako pracodawca?

Jako Grupa PWN tworzymy społeczność, w której bardzo zależy nam na wzajemnym rozwoju, podnoszeniu umiejętności i możliwości zawodowych. Dbamy o to, by zmiana stanowiska nie wiązała się jedynie z formalnościami, ale była też wynikiem realizowania wspólnych, rozwojowych przedsięwzięć i ciekawych, różnorodnych projektów.

Cieszymy się, że jako zespół pasjonatów wydawniczego świata możemy nie tylko działać tradycyjnie na rynku książki papierowej, ale też realnie wpływać na akademicką rzeczywistość w naszym kraju prężnie rozwijając nasze internetowe platformy. Dla każdego z nas jest to niezwykle ważne, aby jako wydawnictwo naukowe umożliwiać dostęp do wiedzy i edukacji absolutnie każdemu, kto tego potrzebuje.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Nasz proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów. Dzięki temu kandydat może szczegółowo dowiedzieć się, jakie są nasze oczekiwania w stosunku do osoby pracującej na rozpatrywanym stanowisku, a my za pomocą zebranych informacji również mamy możliwość zatrudnienia najlepszych pracowników.

Etapy rekrutacji

Jeśli stawiamy na rozwój, to co to oznacza?

Proponujemy naszym pracownikom różne inicjatywy rozwojowo-szkoleniowe, w których mogą wziąć udział. Każdego roku przyglądamy się potrzebom szkoleniowymi tworzymy nowe plany rozwojowe dopasowane do potrzeb biznesowych i strategii organizacji. Aktualnie naszym pracownikom oprócz szkoleń merytorycznych oferujemy możliwość udziału w cyklu szkoleń z różnorodnych biznesowych dziedzin w ramach inicjatywy „Otwarte Piątki” oraz wdrażamy pracę projektową w Grupie PWN i temu zagadnieniu poświęciliśmy wiele uwagi w 2021 roku, będziemy kontynuować te działania w roku kolejnym.

Jakie benefity otrzymasz pracując u nas?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pracowników stworzyliśmy pakiet benefitów, które nie tylko zadbają o ich zdrowie, ale też pozwolą rozwijać osobiste zainteresowania i pomogą w realizowaniu się również w życiu prywatnym.

- prywatna opieka medyczna (Lux Med)

- ubezpieczenie na życie

- dodatkowy urlop (dzień wolny z okazji urodzin)

- system pracy hybrydowej, możliwość pracy zdalnej

- brak dress code’u

- program rekomendacji pracowników

- bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

- dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

- dofinansowanie biletów do kina, teatru

- dofinansowanie do wypoczynku

- dofinansowanie świąteczne

RODO

Jeśli nie znalazłeś/aś interesującej dla siebie oferty pracy, a uważasz, że Grupa PWN jest firmą, z którą chcesz się związać zawodowo na dłużej, zapraszamy do wysłania do nas swojej aplikacji za pomocą poniższego formularza.