Kariera

Rozwój i kariera

W Grupie PWN rozwój pracowników rozumiemy jako podnoszenie umiejętności i możliwości zawodowych, a nie tylko jako formalną zmianę stanowiska. Rozwój stanowi jeden z kluczowych warunków sukcesu naszej organizacji i satysfakcji pracowników. Oparty jest na systemie kluczowych kompetencji wymaganych na stanowisku pracy i rozwijanych poprzez kształtowanie wiedzy, umiejętności i postaw.

Wdrożenie nowego pracownika

Pierwszy dzień w pracy to bardzo ważne wydarzenie – zarówno dla osoby, która dołącza do zespołu, jak i również z perspektywy rozwijającej się organizacji. Staramy się już od pierwszego kontaktu budować relację opartą na zaufaniu i obustronnym szacunku.

 

Program wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie zakłada, że każda dołączająca do zespołu osoba, otrzymuje wszelkie narzędzia oraz informacje niezbędne do tego, by od pierwszego dnia poczuć się pewnie i w możliwie najkrótszym czasie rozpocząć efektywne działania. Dzięki naszej opiece ma ona możliwość szybciej odnaleźć się w nowym miejscu oraz nawiązać trwałe relacje ze współpracownikami. Każdy nowy pracownik naszej firmy przechodzi wewnętrzne szkolenie informacyjne oraz szereg szkoleń praktycznych w poszczególnych działach firmy.

Szkolenia

„Powiedz mi – a zapomnę. Pokaż mi - a zapamiętam. Pozwól mi wziąć udział – a zrozumiem” [Konfucjusz]

W Grupie PWN nie tylko tworzymy wiedzę, lecz także dzielimy się nią ze swymi współpracownikami. Reprezentanci rozmaitych działów szkolą swoich kolegów zarówno w obszarze dziedzin specjalistycznych, jak i na polu menedżerskim. Korzystamy także z oferty zewnętrznych firm szkoleniowych, zapewniających naszym pracownikom dostęp do odpowiednich szkoleń, kursów, seminariów oraz konferencji.

Nasi Pracownicy

Kogo szukamy

Od kandydatów oczekujemy entuzjazmu i zaangażowania. Pracując w Grupie PWN, będziesz odpowiedzialny za realizowane zadania, a we współpracy z zespołem za wynik Twojego działu.

 

Jeżeli jesteś:

  • zmotywowany do pracy - jesteś przekonany, że zakres zadań związanych ze stanowiskiem pracy będzie dawał Ci satysfakcję i motywację,
  • przedsiębiorczy, pełen pomysłów i inicjatywy - szukasz innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, wychodząc poza utarte schematy i będąc otwartym na zmiany z nimi związane,
  • zorientowany na dążenie do rezultatów - dążysz do realizacji celów oraz zadań pomimo pojawiających się trudności,
  • otwarty na współpracę w zespole, pomagasz innym i dzielisz się z nimi wiedzą,

dołącz do naszego zespołu, gdyż czekamy właśnie na Ciebie.

 

Oferujemy Ci możliwość zatrudnienia w następujących działach:

 

Redakcje

Marketing i PR

Sprzedaż

E-commerce

Produkcja

Logistyka

Finanse

IT

HR

 

Profesjonaliści

Masz poczucie, że już wiele osiągnąłeś, a masz jeszcze większe ambicje? Wiesz, że możesz zrobić więcej i bardzo chciałbyś to udowodnić. Bez względu na to, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, czy doświadczonym menedżerem, aby w pełni wykorzystać swój talent, potrzebujesz sprzyjających warunków i możliwości, które znajdziesz w Grupie PWN.

Studenci i absolwenci

Okres studiów to dobry czas, aby w praktyce zastosować zdobywaną wiedzę i z sukcesem rozpocząć życie zawodowe. W Grupie PWN prowadzimy program dla praktyk oraz staży, realizowany przez różne działy firmy.

 

Program praktyk i staży

Praktyki

Zapraszamy Cię na bezpłatne miesięczne praktyki trwające cyklicznie przez cały rok kalendarzowy. Jest to najlepsza szansa na zaprezentowanie siebie i potencjalne zatrudnienie. Studentom oferujemy możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów i ekspertów z Grupy PWN oraz „zasmakowanie” codziennych obowiązków pracy dużej firmie.

 

Uczestnicy programu biorą udział w rzeczywistych zadaniach i projektach, wspierając pozostałych członków zespołów. Każdy Praktykant ma swojego opiekuna-mentora , który jest odpowiedzialny za efektywność wdrożenia Praktykanta oraz wspiera go w codziennych obowiązkach.

Staż

Po odbytych praktykach, wybranym osobom oferujemy płatny program staży, który trwa od 2 do 12 miesięcy. Zapewniamy wynagrodzenie oraz przygotowanie do pracy w wybranym dziale, a w przypadku wolnego etatu istnieje możliwość kontynuacji zatrudnienia. Oferta adresowana jest do studentów I-V roku studiów oraz absolwentów różnych kierunków studiów.

 

Osoby zainteresowane powyższym programem prosimy o przesłanie życiorysu z dopiskiem w tytule praktyki/staż oraz nazwą odpowiedniego działu na adres: rekrutacja@pwn.com.pl.

Etapy rekrutacji

Proces rekrutacji ma charakter kilkuetapowy, co umożliwia skrupulatne zapoznanie kandydata z oczekiwaniami firmy dotyczącymi rozpatrywanego stanowiska, zapewniając jednocześnie naszej firmie możliwość zatrudnienia najlepszych pracowników. W każdym z przypadków stosujemy identyczne standardy rekrutacyjne, określające precyzyjnie odpowiednie etapy oraz metody, jak również dobór stosownych narzędzi.

Oferty pracy

Chcesz do nas dołączyć? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy:

Jeśli nie znalazłeś/aś interesującej dla siebie oferty pracy, a uważasz, że Grupa PWN jest firmą, z którą chcesz się związać zawodowo na dłużej, zapraszamy do wysłania do nas swojej aplikacji za pomocą poniższego formularza.