Połączenie spółek polityka prywatności

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z rozwojem działalności spółek wydawniczych Grupy PWN, z dniem 1 kwietnia 2022 r. doszło do przejęcia spółki Wydawnictwo Szkolne PWN sp. z o.o. oraz PZWL Wydawnictwo Lekarskie sp. z o.o. przez spółkę Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Z tym dniem spółka Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. weszła z mocy prawa we wszelkie prawa i obowiązku przejmowanych spółek, co oznacza także, że stanie się administratorem danych osobowych, których administratorem była dotychczas spółka Wydawnictwo Szkolne PWN sp. z o.o. lub PZWL Wydawnictwo Lekarskie sp. z o.o.

 

Zmiana administratora nie wpływa na zakres świadczonych dla Państwa usług ani nie przysługujące Państwu prawa. Zakres oraz cele przetwarzania danych nie uległy zmianie

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu na adres: G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa lub na adres e-mail: iod@pwn.pl 

 

Jeżeli byli Państwo użytkownikami serwisów prowadzonych dotychczas przez Wydawnictwo Szkolne PWN sp. z o.o. (np. e-akademia.pwn.pl, sanfordharmony.pwn.pl) z pełną aktualną informacją dotyczącą szczegółowych zasad oraz celów przetwarzania danych osobowych można zapoznać się [tutaj].

 

Jeżeli byli Państwo użytkownikami serwisów prowadzonych dotychczas przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie sp. z o.o. (np. e-pzwl.pl, nursing.com.pl) z pełną aktualną informacją dotyczącą szczegółowych zasad oraz celów przetwarzania danych osobowych można zapoznać się [tutaj].